Marek Mach, MM-FOTO

  • portfolio
  • photography
  • blog
  • gallery
  • wedding
Miesto pre vaše názory a návrhy

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
16 entries.
Tatiana Tatiana z miesta Senica napisal(a) dňa 29. júna 2020 at 17:57:
S fotením aj s jeho výsledkom sme boli maximálne spokojní. Pán Mach má veľmi trpezlivý a profesionálny prístup, môžeme ho len odporúčať 👌
Admin Reply by: Marek Mach
Ďakujem 🙂
Dária Dária z miesta Senica napisal(a) dňa 8. decembra 2019 at 18:51:
Mala som tú možnosť vyskúšať TFP fotenie so šikovným fotografom Marekom a jeho úžasnou vizážistkou Euni. Fotenie bolo pre mňa veľkou skúsenosťou a výzvou. Všetko bolo ale krásne, dokonalé v príjemnom prostredí v spoločnosti úžasných ľudí. A výsledkom boli nádherné fotky plné farieb a neuveriteľná rýchlosť dodania fotiek aj napriek vykĺbenému ramenu fotografa 😀 Vrelo odporúčam a Ďakujem 🙂
Admin Reply by: Marek Mach
Ďakujem pekne Daria 🙂
Júlia Júlia napisal(a) dňa 31. augusta 2019 at 17:46:
Mareka som náhodne objavila na instagrame a videla som, že je z okolia, kde bývam. Zaujali ma jeho fotky a kontaktovala som ho o spoluprácu. Fotenie bolo v pohodovej atmosfére, s Marekovou kamarátkou vizážistkou sú zohratý tím. Marek je plný nápadov, fotky majú krásne farby už hneď po vyfotení, ešte bez úprav. Je vidieť, že ho to baví a má veľmi férový prístup, hneď by som s ním išla fotografovať znovu.
Admin Reply:
Ďakujem Júlia 🙂
Miriam Miriam z miesta Senica napisal(a) dňa 26. augusta 2019 at 12:50:
Fotenie bolo pre mňa veľká výzva, nakoľko som nepredpokladala, že by som bola niekedy v úlohe modelky, bola som milo prekvapená z výsledku a zostal pocit "aj nabudúce". Veľká vďaka za prístup, trpezlivosť, rýchlosť dodania fotografií. Veľká spokojnosť bola aj u dcéry Antónií. Vrelo doporučujem takúto skúsenosť s fotografovaním u Mareka, každej, ktorá váha a nevie sa rozhodnúť. .-)
Admin Reply:
Ďakujem 🙂
Gabriela Gabriela napisal(a) dňa 10. marca 2019 at 14:34:
Spolupracovala som s Marekom na TFP fotení. Je to šikovný fotograf, z ktorého ide pozitívna energia, má profesionálny a kamarátsky prístup. Výsledné foto boli parádne a dodané v neskutočne rýchlom čase. Ak TFP - tak istotne Marek. Odporúčam. 🙂
Admin Reply:
Ďakujem Gabika. Neviem si predstaviť lepší typ modelky na naše fotenie, ako si bola ty 🙂 Výborná spolupráca.
Nikol Nikol z miesta Nitra napisal(a) dňa 4. marca 2019 at 8:24:
Fotím už zopár rokov, no fotenie s Marekom patrí medzi moje najvydarenejšie vôbec. Velmi chválim jeho ústretový, priatelský prístup a komunikáciu. Na fotení vládla úžasná atmosféra, za čo vďačím aj šikovnej vizážistke. Z nášho fotenia vznikli profi fotky, ktoré som dostala velmi rýchlo a s ktorými som nad mieru spokojná. Pevne verím, že na fotení sa dohodneme aj do budúcna a zároveň každému vrelo odporúčam.???? Ďakujem ešte raz.
Admin Reply:
Dakujem Nikol 🙂 Fotenie s tebou je pre kazdeho fotografa zazitok. Inteligentna, sikovna, spolahliva a super pripravena modelka. Tesim sa na dalsiu spolupracu.
Daniela Daniela z miesta Senica napisal(a) dňa 18. októbra 2018 at 9:26:
Fotenie prebiehalo v príjemnej, uvoľnenej atmosfére, vynikajúca spolupráca, priateľský prístup a ochota zo strany fotografa. Bola som nadmieru spokojná. Samozrejeme k tomu prispela kvalita fotiek aj rýchlosť dodania. Nemôžem nič iné, len odporúčať. Veľmi ma teší aj spolupráca s jeho vizážistkou ktorá má anjelsky šikovné ručičky. Ďakujem ????
Admin Reply:
Ďakujem 🙂
Kristina Kristina z miesta Trnava napisal(a) dňa 26. augusta 2018 at 14:44:
Chcem sa velmi podakovat za neskutocne nadherne fotky, za priatelsky pristup fotografa a za najexpresnejsie dodanie fotiek, ake si len viete predstavit. Fotenie u mareka urcite nebolo mojim poslednym. Taktiez sa tesim jeho spolupraci s uzasnou vizazistkou. Takze ked sa spoji genialny fotograf a genialna vizazistka, vzniknu genialne fotky ????????. Dakujem este raz.
Admin Reply:
Ďakujem Kika, to fotenie sme si všetci užívali 🙂
Lucia aJuraj Lucia aJuraj napisal(a) dňa 7. júla 2018 at 9:58:
Svatební focení bylo super. S fotografem jsme byli moc spokojení. Profesionální, příjemný přístup. Fotky krásné. Můžeme jen doporučit!!! a moc děkujeme 🙂
Admin Reply:
Ďakujem aj ja za dôveru. Bola to nádherná svadba!
Mária Mária z miesta Jablonica napisal(a) dňa 24. júla 2017 at 18:35:
Príjemné fotenie, profesionálny prístup pána fotografa, expresné dodanie fotiek(do 2 dní), s rodinnými fotkami sme s manželom veľmi spokojní,...:) Ďakujeme a tešíme sa na budúcu spoluprácu.
Admin Reply:
Ďakujem 🙂
Veronika Veronika napisal(a) dňa 26. decembra 2016 at 18:40:
Fotenie bolo veľmi príjemné, uvoľnené a zároveň profesionálne. S výslednými fotografiami som bola nadmieru spokojná a určite odporúčam. 🙂
Admin Reply:
Ďakujem Veronika 🙂
Frederika Frederika z miesta Senica napisal(a) dňa 22. novembra 2016 at 13:57:
Rada by som sa poďakovala pánovi fotografovi za skvelú spoluprácu. Fotenie prebehlo v príjemnej, uvoľnenej atmosfére, no výsledné fotografie sú zároveň profesionálne a veĺmi vydarené. Milo ma prekvapila aj rýchla a šikovná 'postprodukcia'. Dohodnutý počet fotografií som dostala už do pár dní po fotení. Som spokojná a určite odporúčam.
Admin Reply:
Ďakujem 🙂
Barborka Barborka z miesta Piešťany napisal(a) dňa 29. septembra 2016 at 18:13:
Veľmi príjemné fotenie a samozrejme profesionálny prístup zo strany pána fotografa, ktorého výsledkom sú fotky s ktorými som nadmieru spokojná. Takže určite odporúčam:)
Admin Reply:
Ďakujem 🙂
Alica Alica napisal(a) dňa 15. júna 2016 at 19:27:
Veľmi príjemné fotenie a profesionálny prístup. Určite odporúčam, fotografie stoja za to. =)
Admin Reply:
Ďakujem Alica. S takou super modelkou mi bola radosť fotiť 😉
Jaro Jaro napisal(a) dňa 29. júla 2015 at 16:25:
Veľmi pekne spravené. Nech sa darí.
Admin Reply:
Ďakujem Jaro.
Martin Martin napisal(a) dňa 6. augusta 2014 at 8:26:
Dobrý deň. Čím sú fotky fotené? Myslím aké telo aké objektívy ? ďakujem. Fotky sú super.
Admin Reply:
Dobrý deň Martin. Ďakujem za hodnotenie. Väčšina fotiek je fotená s Nikonom D800 + Nikkor 70-200mm f/2.8G ED-IF AF-S VR II resp. Nikkor 24-70mm f/2.8 G ED AF-S. Makro je fotené s objektívom Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro. Niektoré staršie foto sú s Nikonom D7000.

Obsah je chránený. Funkcia kliknutia pravým tlačidlom myši je zakázaná.