Marek Mach, MM-FOTO

  • portfolio
  • photography
  • blog
  • gallery
  • wedding

Volám sa Marek Mach, som fotograf.

Fotografia ma fascinuje mnoho rokov. Umožňuje zachytiť a uchovať to, čo čas neodvratne odnáša do zabudnutia. Fotografia vracia spomienky na prežité udalosti, zachytáva krásu okolo nás, ktorú často prehliadame. Je pre mňa potešením túto krásu a spomienky pre vás zachytiť a vo forme fotografie uchovať do budúcna. Ak sa vám moja práca páči a máte záujem o fotenie alebo o spoluprácu, neváhajte ma kontaktovať. Marek Mach

Úspechy

  • Uverejnenie fotografie v kalendári Europolu na rok 2016
  • 3. miesto v súťaži INTERNATIONAL WOMEN’S DAY na www.gurushots.com

Čomu sa venujem

100%
Portréty

Portréty, business portréty ...

100%
Svadby

Svadby a iné spoločenské udalosti ...

100%
Párové fotenie

Tehotenské, predsvadobné, rande fotky partnerov ...

100%
Glamour, boudoir ...

Glamour, boudoir fotenie

Povedali o spolupráci

JULIA

Mareka som náhodne objavila na instagrame a videla som, že je z okolia, kde bývam. Zaujali ma jeho fotky a kontaktovala som ho o spoluprácu. Fotenie bolo v pohodovej atmosfére, s Marekovou kamarátkou vizážistkou sú zohratý tím. Marek je plný nápadov, fotky majú krásne farby už hneď po vyfotení, ešte bez úprav. Je vidieť, že ho to baví a má veľmi férový prístup, hneď by som s ním išla fotografovať znovu.

MIRIAM

Fotenie bolo pre mňa veľká výzva, nakoľko som nepredpokladala, že by som bola niekedy v úlohe modelky, bola som milo prekvapená z výsledku a zostal pocit „aj nabudúce“. Veľká vďaka za prístup, trpezlivosť, rýchlosť dodania fotografií. Veľká spokojnosť bola aj u dcéry Antónií. Vrelo doporučujem takúto skúsenosť s fotografovaním u Mareka, každej, ktorá váha a nevie sa rozhodnúť.

NIKOL

Fotím už zopár rokov, no fotenie s Marekom patrí medzi moje najvydarenejšie vôbec. Veľmi chválim jeho ústretový, priateľský prístup a komunikáciu. Na fotení vládla úžasná atmosféra, za čo vďačím aj šikovnej vizážistke. Z nášho fotenia vznikli profi fotky, ktoré som dostala veľmi rýchlo a s ktorými som nad mieru spokojná. Pevne verím, že na fotení sa dohodneme aj do budúcna a zároveň každému vrelo odporúčam. Ďakujem ešte raz.

GABRIELA

Spolupracovala som s Marekom na TFP fotení. Je to šikovný fotograf, z ktorého ide pozitívna energia, má profesionálny a kamarátsky prístup. Výsledné foto boli parádne a dodané v neskutočne rýchlom čase. Ak TFP – tak istotne Marek. Odporúčam.

KRISTINA

Chcem sa veľmi poďakovať za neskutočne nádherné fotky, za priateľský prístup fotografa a za najexpresnejšie dodanie fotiek, aké si len viete predstaviť. Fotenie u Mareka určite nebolo mojím posledným. Taktiež sa teším jeho spolupráci s úžasnou vizážistkou. Takže keď sa spojí geniálny fotograf a geniálna vizážistka, vzniknú geniálne fotky. Ďakujem ešte raz.

LUCIA A JURAJ

Svatební focení bylo super. S fotografem jsme byli moc spokojení. Profesionální, příjemný přístup. Fotky krásné. Můžeme jen doporučit!!! a moc děkujeme

FREDERIKA

Rada by som sa poďakovala pánovi fotografovi za skvelú spoluprácu. Fotenie prebehlo v príjemnej, uvoľnenej atmosfére, no výsledné fotografie sú zároveň profesionálne a veĺmi vydarené. Milo ma prekvapila aj rýchla a šikovná ‘postprodukcia’. Dohodnutý počet fotografií som dostala už do pár dní po fotení. Som spokojná a určite odporúčam.

BARBORKA

Veľmi príjemné fotenie a samozrejme profesionálny prístup zo strany pána fotografa, ktorého výsledkom sú fotky s ktorými som nadmieru spokojná. Takže určite odporúčam:)

ALICA

Veľmi príjemné fotenie a profesionálny prístup. Určite odporúčam, fotografie stoja za to.

Obsah je chránený. Funkcia kliknutia pravým tlačidlom myši je zakázaná.